Czas realizacji zamówień

Natychmiast po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail zwrotny z jego potwierdzeniem i link w który należy kliknąć, chcąc je potwierdzić. Po otrzymaniu akceptacji rozpoczynamy kompletowanie i przygotowujemy zamówienie do wysyłki, informując na bieżąco o postępie naszych prac.


Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki:

Od momentu otrzymania, z działu księgowości informacji o zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie rozpoczyna się termin realizacji wysyłki, który trwa do 48 godzin.

Chcąc przyspieszyć wysyłkę należy na nasz email:sklep@wzorcownia-online.pl przesłać potwierdzenie wpłaty, wówczas realizacja zamówienia rozpocznie się natychmiast.

Forma płatności

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo dzień do dwóch dni roboczych.

 

» formy płatności 

Forma dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania na terenie całej Polski. Wszystkie wysyłane przez Nas przesyłki są ubezpieczone.

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną. Przesyłki polecone, umożliwiające ewentualne reklamacje.

» koszt dostawy

 

Butik second hand.

Odzież męska, damska, dziecięca.

Outlet znanych marek do 70% taniej.

Komis odzieżowy. Hurtownia odzieży używanej.

Unikalne, tanie, modne i markowe ciuchy na każdą kieszeń.

Stroje i kostiumy Vintage.

© 2012-2014 sklep WZORCOWNIA-online.pl >> internetowy sklep fashion second hand, outlet. All rights reserved.

 

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

 

upominkowe kosze świąteczne dla firm wypożyczalnia żywych choinek

Sklep internetowy Shoper.pl